Hôtel Burdigala by Inwood Hotels

Wśród najlepiej ocenianych
Hotel

Bordeaux, Francja115 Rue Georges Bonnac, 33000

Orientacyjnie za noc dla 2 osób~990 zł

Cena zależy od terminu pobytu.

  • Do 4 osób
  • Do 57 m²
  • Sypialnie: 1
  • Parking

Pokoje i ceny

Orientacyjna cena za noc dla 2 osób: ~990 zł

Nie pobieramy opłaty za sprawdzenie ofert. Sam wybór dat nie oznacza rezerwacji.

O hotelu

Obiekt „Hôtel Burdigala by Inwood Hotels” w miejscowości Bordeaux oferuje bar. W budynku można korzystać z windy.

We wszystkich pokojach i apartamentach znajdziesz sejf, suszarkę do włosów, klimatyzację i biurko. W niektórych opcjach zakwaterowania zapewniono prywatną łazienkę i telewizor. Z części apartamentów i pokoi roztacza się widok na miasto.

Jardin Public znajduje się 1,2 km od hotelu. Odległość do miejsca „Musée des Arts Décoratifs et du Design” wynosi 510 m.

Goście mają bezpłatny dostęp do Wi-Fi i mogą zostawić bagaż w przechowalni. Recepcja pracuje przez całą dobę. Na terenie obiektu jest parking.

Odległości do wybranych miejsc

Porte d'Aquitaine1,5 km w linii prostej
CAPC - Musée d'art contemporain de Bordeaux1,5 km w linii prostej
Parc Bordelais1,9 km w linii prostej
Bordeaux Saint Jean Train Station4 km

Odległości są przybliżone. Trasa dojścia lub dojazdu może być dłuższa.

Czy ten hotel odpowiada Twoim potrzebom?

Pokoje

Porównaj pokoje

Porównaj wielkość i wyposażenie konkretnych pokoi. Nazwa prowadzi do szczegółów wybranego wariantu.

Pokój lub apartamentMaks. liczba gościPowierzchniaŁóżkaPrywatna łazienka
Apartament dwupoziomowy typu Suite244 m²duże łóżko (typu king-size)Tak
Pokój Dwuosobowy typu Classic225 m²bardzo duże łóżko podwójne (typu super king-size)Tak
Pokój Dwuosobowy typu Executive229 m²duże łóżko (typu king-size)Tak
Apartament typu Suite457 m²rozkładana sofa, duże łóżko (typu king-size)Tak
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe233 m²duże łóżko (typu king-size)-

„-” oznacza brak potwierdzonej informacji, a nie brak udogodnienia.

Pomoc w wyborze
Pomoc w wyborze
Wybierz udogodnienia
Więcej wymagań

Jeśli wybierzesz kilka cech pokoju, poszukamy ich w tym samym pokoju lub apartamencie.

Zaznacz, czego potrzebujesz podczas pobytu, a uporządkujemy pokoje w obiekcie Hôtel Burdigala by Inwood Hotels według dopasowania. Cenę i dostępność sprawdzisz po wybraniu dat. Zobacz zasady pobytu.

Wyczyść

Wspólne wyposażenie

  • klimatyzacja
  • suszarka do włosów
  • biurko

Apartament dwupoziomowy typu Suite

▾

Pokój Dwuosobowy typu Classic

▾

Pokój Dwuosobowy typu Executive

▾

Apartament typu Suite

▾

Pokój Dwuosobowy typu Deluxe

▾

Hôtel Burdigala by Inwood Hotels - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking na miejscu
  • klimatyzacja
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • zwierzęta są akceptowane
  • bar
  • codzienne sprzątanie

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowanieod do

Wiek przy zameldowaniu

Samodzielne zameldowanie jest możliwe od 18. roku życia.

Pobyt dzieci

Goście mogą przebywać w obiekcie niezależnie od wieku.

Internet

Goście mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi.

Parking

Samochód można zaparkować na terenie obiektu.

Zwierzęta

  • Zwierzęta są akceptowane. Może obowiązywać dodatkowa opłata.
Informacja obiektu - język oryginału

When booking more than 7 rooms or 15 nights or more, different policies and additional supplements may apply.

Pets are not allowed in the catering areas.

The hotel boasts private parking for a supplement (€35/day), with a valet service to make your stay even more enjoyable.

Places are limited, book early!

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Przy zameldowaniu trzeba okazać ważny dokument tożsamości ze zdjęciem i kartę kredytową.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Języki
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
  • włoski
  • portugalski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Lokalizacja

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jak daleko od obiektu „Hôtel Burdigala by Inwood Hotels” znajduje się stacja kolejowa „Talence-Médoquine”?

Stacja kolejowa „Talence-Médoquine” znajduje się 3 km w linii prostej od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Hôtel Burdigala by Inwood Hotels” znajduje się lotnisko „Aéroport de Bordeaux-Mérignac”?

Aéroport de Bordeaux-Mérignac znajduje się 10,1 km w linii prostej od obiektu.

Opinie gości

Średnia ocena z 1 145 opinii gości to 9/10 . Przeczytaj opinie o hotelu Hôtel Burdigala by Inwood Hotels lub dodaj własną.

Sergio12 - 2025
8/10
★★★★☆

Hotel ponad nasze oczekiwania - obsługa cały czas starała się, żeby pobyt był jeszcze lepszy. Lokalizacja świetna, a pokoje ciche. Wszystko najwyższej jakości, naprawdę na plus. Do tego bezpieczny parking z obsługą w centrum miasta. Przyjazne miejsce dla zwierzaków, a w barze bardzo dobre menu, gdzie zwierzęta też mogły być.

ℹ) Opinie gości Hôtel Burdigala by Inwood Hotels nie stanowią oceny serwisu bordeaux-hotel-finder.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hôtel Burdigala by Inwood Hotels - porównanie cen

Porównujemy cenę tego obiektu z obiektami w tym samym mieście. Typowa cena: połowa obiektów jest tańsza, połowa droższa.

Ten sam standard: obiekty 5★ lub o podobnym standardzie

Ten obiekt
~990 zł
Typowa cena
~1 184 zł

Taniej niż 8 na 10 obiektów 5★ lub o podobnym standardzie w tym mieście.

Porównane obiekty 5★ lub o podobnym standardzie: 9

Ten sam standard i wyposażenie

Ten obiekt
~990 zł
Typowa cena
~1 174 zł

Ten obiekt jest o 16% tańszy niż typowa cena tej grupy.

Obiekty 5★ lub o podobnym standardzie z barem i ze śniadaniem: 6

Za podobną cenę

~841 zł – ~1 138 zł

  • Porównane obiekty 60
  • Wyżej oceniane niż ten obiekt 9
  • Z basenem 2
  • Ze śniadaniem 8

Najwyżej oceniany w tej cenie

La Cabane D'Ambroise

9,7/10 ~1 039 zł

Ceny za noc dla 2 dorosłych są orientacyjne. Sprawdź cenę w swoim terminie. Uwzględniamy oficjalne gwiazdki hoteli i szacowany standard noclegów.
Więcej o porównaniu

Porównanie obejmuje obiekty z listy tego miasta z ceną w tej samej walucie, za pokój dla 2 dorosłych przeliczony na noc. Ceny są orientacyjne (dokładną cenę widać po wybraniu terminu pobytu). W dużych miastach bierzemy pod uwagę najczęściej oceniane obiekty. Standard obejmuje oficjalne gwiazdki hoteli (★) i szacowany standard innych obiektów (●). Nie wszystkie obiekty w grupie mają oficjalną kategorię hotelową.